ЗДО "Первоцвіт"
Гостомельська селищна рада

Історія дошкільного навчального закладу «Первоцвіт»

 

http://dytsadok.org.ua/upload/users_files/51c846ac7c2c72cc264c7c8b792d1a5d.jpg21 вересня 2007 року в селищі Гостомель гостинно відчинив свої двері дитячий садочок «Первоцвіт».

Знаходиться він в приміщенні ЗОШ №14 по вулиці Проскурівській, буд. 15.

Багато років потребу територіальної громади у дошкільному закладі задовольняв єдиний в селищі садочок на вісім вікових груп. І питання створення нової дошкільної установи назрівало давно.

Розуміючи потребу, реагуючи на звернення територіальної громади, селищний голова Анатолій Іванович Кириченко, на чолі своєї команди, особисто взяв контроль за вирішенням цього непростого питання. Адже останніми роками переповнені дошкільні дитячі заклади – це проблема, яка торкнулася всіх населених пунктів не тільки Приірпіння, а й Київщини. Тому можна впевнено сказати, що «Первоцвіт» - це яскравий приклад конструктивного підходу й плідної роботи селищного керівництва.

Невеличкі урочистості, які передували відкриттю садка, відвідали поважні гості. Червону стрічку перерізав народний депутат, герой України Олександр Галуненко. 

Багато зусиль до відкриття садочка доклала директор ЗОШ №14 Тетяна Анатоліївна Балашова, яка й відкривала садочок, спрямовувала його перші кроки. А першою завідуючою стала Ірина Віталіївна Петренко.

З 25 лютого 2008 року і по теперішній час колектив ДНЗ (ясла-садка) «Первоцвіт» очолює Наталія Олексіївна Петриченко, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, маючи за плечима тридцять один рік педагогічної діяльності та педагогічне звання «Вихователь – методист».

Зараз в дитячому навчальному закладі в трьох вікових групах виховується біля 100 дітей.

Затишні спальні, світлі ігрові кімнати, охайні вбиральні створюють атмосферу рідної домівки.

І хоча садочок наймолодший в Ірпінському регіоні, колектив вже має нагороди за свою працю: Грамоти Ірпінського відділу освіти та обласного управління освіти. 

 

 

Електронна реєстрація в ДНЗ

Яндекс.Метрика

Логін: *

Пароль: *